SQP300JB-91R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP300JB-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP300JB-91R.pdf
  • Pranešimas
SQP300JB-91R specifikacijos
Dalies numeris SQP300JB-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 866937 pcs Duomenų lapas SQP300JB-91R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija SQP Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film