SQP25AJB-2R7
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP25AJB-2R7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 25W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP25AJB-2R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SQP25AJB-2R7 specifikacijos
Dalies numeris SQP25AJB-2R7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 25W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93533 pcs Duomenų lapas SQP25AJB-2R7.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.551" x 0.512" Rectangular x 2.362" L (14.00mm x 13.00mm x 60.00mm)
Serija SQP Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SQP25AJB-33R
SQP25AJB-33R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 25W 5% AXIAL
Sandelyje: 89706 pcs
parsisiųsti: SQP25AJB-33R.pdf
RFQ
SQP25AJB-2R
SQP25AJB-2R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 25W 5% AXIAL