SQP20AJB-4R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP20AJB-4R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 20W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP20AJB-4R3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SQP20AJB-4R3 specifikacijos
Dalies numeris SQP20AJB-4R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 20W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112905 pcs Duomenų lapas SQP20AJB-4R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Serija SQP Atsparumas 4.3 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 4.3 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound