SQP200JB-33K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP200JB-33K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP200JB-33K.pdf
  • Pranešimas
SQP200JB-33K specifikacijos
Dalies numeris SQP200JB-33K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 890880 pcs Duomenų lapas SQP200JB-33K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Serija SQP Atsparumas 33 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 33 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film