SQM500JB-22K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM500JB-22K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 5W 5% TH
Duomenų lapai: SQM500JB-22K.pdf
  • Pranešimas
SQM500JB-22K specifikacijos
Dalies numeris SQM500JB-22K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 5W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 357845 pcs Duomenų lapas SQM500JB-22K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija SQM Atsparumas 22 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Išsamus aprašymas 22 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic