SQM500JB-1R2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM500JB-1R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 5W 5% TH
Duomenų lapai: SQM500JB-1R2.pdf
  • Pranešimas
SQM500JB-1R2 specifikacijos
Dalies numeris SQM500JB-1R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 5W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366512 pcs Duomenų lapas SQM500JB-1R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija SQM Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic
Kompozicija Ceramic
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SQM500JB-1R8
SQM500JB-1R8
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES WW 5W 5% TH
Sandelyje: 384338 pcs
parsisiųsti: SQM500JB-1R8.pdf
RFQ
SQM500JB-1R
SQM500JB-1R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES WW 5W 5% TH