SQM300JB-0R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM300JB-0R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 3W 5% TH
Duomenų lapai: SQM300JB-0R3.pdf
  • Pranešimas
SQM300JB-0R3 specifikacijos
Dalies numeris SQM300JB-0R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 3W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 617656 pcs Duomenų lapas SQM300JB-0R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija SQM Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Kompozicija Ceramic
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SQM300JB-0R36
SQM300JB-0R36
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES WW 3W 5% TH
Sandelyje: 521444 pcs
parsisiųsti: SQM300JB-0R36.pdf
RFQ
SQM300JB-0R43
SQM300JB-0R43
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES WW 3W 5% TH
Sandelyje: 563146 pcs
parsisiųsti: SQM300JB-0R43.pdf
RFQ
SQM300JB-0R39
SQM300JB-0R39
apibūdinimas: RES WW 3W 5% TH