SQM200JB-47R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM200JB-47R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 2W 5% TH
Duomenų lapai: SQM200JB-47R.pdf
  • Pranešimas
SQM200JB-47R specifikacijos
Dalies numeris SQM200JB-47R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 2W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 326454 pcs Duomenų lapas SQM200JB-47R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija SQM Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Išsamus aprašymas 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic