SQM10AJB-2K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQM10AJB-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 10W 5% TH
Duomenų lapai: SQM10AJB-2K2.pdf
  • Pranešimas
SQM10AJB-2K2 specifikacijos
Dalies numeris SQM10AJB-2K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 10W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 299910 pcs Duomenų lapas SQM10AJB-2K2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija SQM Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.067" (52.50mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Kompozicija Ceramic