RV1206JR-0722ML
YageoYageo
RV1206JR-0722ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV1206JR-0722ML
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 22M OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RV1206JR-0722ML.pdf
  • Pranešimas
RV1206JR-0722ML specifikacijos
Dalies numeris RV1206JR-0722ML Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 22M OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1504666 pcs Duomenų lapas RV1206JR-0722ML.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RV Atsparumas 22 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)