RV0603FR-07124KL
YageoYageo
RV0603FR-07124KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV0603FR-07124KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: RV0603FR-07124KL.pdf
  • Pranešimas
RV0603FR-07124KL specifikacijos
Dalies numeris RV0603FR-07124KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1058038 pcs Duomenų lapas RV0603FR-07124KL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RV Atsparumas 124 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos High Voltage, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 124 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Moisture Resistant Thick Film