RT2512CKB07820RL
YageoYageo
RT2512CKB07820RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT2512CKB07820RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 820 OHM 0.25% 3/4W 2512
Duomenų lapai: RT2512CKB07820RL.pdf
  • Pranešimas
RT2512CKB07820RL specifikacijos
Dalies numeris RT2512CKB07820RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 820 OHM 0.25% 3/4W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132763 pcs Duomenų lapas RT2512CKB07820RL.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RT Atsparumas 820 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film