RT2512CKB071K91L
YageoYageo
RT2512CKB071K91L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT2512CKB071K91L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1.91KOHM 0.25% 3/4W 2512
Duomenų lapai: RT2512CKB071K91L.pdf
  • Pranešimas
RT2512CKB071K91L specifikacijos
Dalies numeris RT2512CKB071K91L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 167304 pcs Duomenų lapas RT2512CKB071K91L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.75W, 3/4W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT2512CKB071K91L Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1.91k Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.25%