RT2010FKE073K65L
YageoYageo
RT2010FKE073K65L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT2010FKE073K65L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 3.65K OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: RT2010FKE073K65L.pdf
  • Pranešimas
RT2010FKE073K65L specifikacijos
Dalies numeris RT2010FKE073K65L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 3.65K OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1164931 pcs Duomenų lapas RT2010FKE073K65L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RT Atsparumas 3.65 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.65 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film