RT1210WRD075K76L
YageoYageo
RT1210WRD075K76L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210WRD075K76L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5.76KOHM 0.05% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210WRD075K76L.pdf
  • Pranešimas
RT1210WRD075K76L specifikacijos
Dalies numeris RT1210WRD075K76L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 103176 pcs Duomenų lapas RT1210WRD075K76L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Atsparumas 5.76 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.76 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film