RT1210FRD07910RL
YageoYageo
RT1210FRD07910RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210FRD07910RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 910 OHM 1% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210FRD07910RL.pdf
  • Pranešimas
RT1210FRD07910RL specifikacijos
Dalies numeris RT1210FRD07910RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 910 OHM 1% 1/4W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1036826 pcs Duomenų lapas RT1210FRD07910RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film