RT1210CRE0732K4L
YageoYageo
RT1210CRE0732K4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210CRE0732K4L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 32.4KOHM 0.25% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210CRE0732K4L.pdf
  • Pranešimas
RT1210CRE0732K4L specifikacijos
Dalies numeris RT1210CRE0732K4L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 415541 pcs Duomenų lapas RT1210CRE0732K4L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT1210CRE0732K4L Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 32.4k Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.25%