RT1210CRE0722K6L
YageoYageo
RT1210CRE0722K6L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210CRE0722K6L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 22.6KOHM 0.25% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210CRE0722K6L.pdf
  • Pranešimas
RT1210CRE0722K6L specifikacijos
Dalies numeris RT1210CRE0722K6L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 386298 pcs Duomenų lapas RT1210CRE0722K6L.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Atsparumas 22.6 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22.6 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film