RT1210CRD0723K2L
YageoYageo
RT1210CRD0723K2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210CRD0723K2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 23.2KOHM 0.25% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210CRD0723K2L.pdf
  • Pranešimas
RT1210CRD0723K2L specifikacijos
Dalies numeris RT1210CRD0723K2L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 317801 pcs Duomenų lapas RT1210CRD0723K2L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT1210CRD0723K2L Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 23.2k Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.25%