RT1210BRE075R6L
YageoYageo
RT1210BRE075R6L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1210BRE075R6L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 5.6 OHM 0.1% 1/4W 1210
Duomenų lapai: RT1210BRE075R6L.pdf
  • Pranešimas
RT1210BRE075R6L specifikacijos
Dalies numeris RT1210BRE075R6L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 5.6 OHM 0.1% 1/4W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 286225 pcs Duomenų lapas RT1210BRE075R6L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Atsparumas 5.6 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film