RT1206DRD0712K7L
YageoYageo
RT1206DRD0712K7L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1206DRD0712K7L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 12.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RT1206DRD0712K7L.pdf
  • Pranešimas
RT1206DRD0712K7L specifikacijos
Dalies numeris RT1206DRD0712K7L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 12.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2041522 pcs Duomenų lapas RT1206DRD0712K7L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Atsparumas 12.7 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 311-2919-2
RT1206DRD0712K7L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film