RT1206DRD0710KL
YageoYageo
RT1206DRD0710KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1206DRD0710KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RT1206DRD0710KL.pdf
  • Pranešimas
RT1206DRD0710KL specifikacijos
Dalies numeris RT1206DRD0710KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2131657 pcs Duomenų lapas RT1206DRD0710KL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 311-2916-2
RT1206DRD0710KL-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film