RT1206BRE073K74L
YageoYageo
RT1206BRE073K74L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1206BRE073K74L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RT1206BRE073K74L.pdf
  • Pranešimas
RT1206BRE073K74L specifikacijos
Dalies numeris RT1206BRE073K74L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 491916 pcs Duomenų lapas RT1206BRE073K74L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Atsparumas 3.74 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.74 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film