RT1206BRC0780R6L
YageoYageo
RT1206BRC0780R6L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1206BRC0780R6L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RT1206BRC0780R6L.pdf
  • Pranešimas
RT1206BRC0780R6L specifikacijos
Dalies numeris RT1206BRC0780R6L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283467 pcs Duomenų lapas RT1206BRC0780R6L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±15ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT1206BRC0780R6L Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 80.6 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thin Film