RT0805WRB0723K2L
YageoYageo
RT0805WRB0723K2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805WRB0723K2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 23.2KOHM 0.05% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805WRB0723K2L.pdf
  • Pranešimas
RT0805WRB0723K2L specifikacijos
Dalies numeris RT0805WRB0723K2L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 95272 pcs Duomenų lapas RT0805WRB0723K2L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 23.2 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 23.2 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film