RT0805DRE0723K2L
YageoYageo
RT0805DRE0723K2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805DRE0723K2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805DRE0723K2L.pdf
  • Pranešimas
RT0805DRE0723K2L specifikacijos
Dalies numeris RT0805DRE0723K2L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5087593 pcs Duomenų lapas RT0805DRE0723K2L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 23.2 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 311-2829-2
RT0805DRE0723K2L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 23.2 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film