RT0805CRE07255KL
YageoYageo
RT0805CRE07255KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805CRE07255KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 255K OHM 0.25% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805CRE07255KL.pdf
  • Pranešimas
RT0805CRE07255KL specifikacijos
Dalies numeris RT0805CRE07255KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 255K OHM 0.25% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1198804 pcs Duomenų lapas RT0805CRE07255KL.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 255 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 255 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film