RT0805BRC0720KL
YageoYageo
RT0805BRC0720KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805BRC0720KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 20K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805BRC0720KL.pdf
  • Pranešimas
RT0805BRC0720KL specifikacijos
Dalies numeris RT0805BRC0720KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 20K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268616 pcs Duomenų lapas RT0805BRC0720KL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)