RT0805BRC0718KL
YageoYageo
RT0805BRC0718KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805BRC0718KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 18K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805BRC0718KL.pdf
  • Pranešimas
RT0805BRC0718KL specifikacijos
Dalies numeris RT0805BRC0718KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 18K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280654 pcs Duomenų lapas RT0805BRC0718KL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 18 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai YAG2187TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 18 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film