RT0603WRD0752R3L
YageoYageo
RT0603WRD0752R3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0603WRD0752R3L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 52.3OHM 0.05% 1/10W 0603
Duomenų lapai: RT0603WRD0752R3L.pdf
  • Pranešimas
RT0603WRD0752R3L specifikacijos
Dalies numeris RT0603WRD0752R3L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 52.3OHM 0.05% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218884 pcs Duomenų lapas RT0603WRD0752R3L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Atsparumas 52.3 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 52.3 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film