RT0603WRB07187RL
YageoYageo
RT0603WRB07187RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0603WRB07187RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 187 OHM 0.05% 1/10W 0603
Duomenų lapai: RT0603WRB07187RL.pdf
  • Pranešimas
RT0603WRB07187RL specifikacijos
Dalies numeris RT0603WRB07187RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 187 OHM 0.05% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104780 pcs Duomenų lapas RT0603WRB07187RL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT0603WRB07187RL Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 187 Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.05%
apibūdinimas RES SMD 187 OHM 0.05% 1/10W 0603 Dengimas, būsto tipas Thin Film