RT0603DRE078R2L
YageoYageo
RT0603DRE078R2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0603DRE078R2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 8.2 OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: RT0603DRE078R2L.pdf
  • Pranešimas
RT0603DRE078R2L specifikacijos
Dalies numeris RT0603DRE078R2L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 8.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5709682 pcs Duomenų lapas RT0603DRE078R2L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 311-2683-2
RT0603DRE078R2L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film