RT0603DRE0729K4L
YageoYageo
RT0603DRE0729K4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0603DRE0729K4L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 29.4KOHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: RT0603DRE0729K4L.pdf
  • Pranešimas
RT0603DRE0729K4L specifikacijos
Dalies numeris RT0603DRE0729K4L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 6518854 pcs Duomenų lapas RT0603DRE0729K4L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Atsparumas 29.4 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 311-2510-2
RT0603DRE0729K4L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 29.4 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film