RT0402WRD072K4L
YageoYageo
RT0402WRD072K4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0402WRD072K4L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.4KOHM 0.05% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RT0402WRD072K4L.pdf
  • Pranešimas
RT0402WRD072K4L specifikacijos
Dalies numeris RT0402WRD072K4L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 114780 pcs Duomenų lapas RT0402WRD072K4L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±0.05% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
Kompozicija Thin Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RT0510P-101-M
RT0510P-101-M
Gamintojai: Susumu
apibūdinimas: RES SMD 100 OHM 20% 1/16W 0402
Sandelyje: 402878 pcs
parsisiųsti: RT0510P-101-M.pdf
RFQ
RT0502
RT0502
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH PB MOM 6A MUSHROOM RED