RT0402FRD0718RL
YageoYageo
RT0402FRD0718RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0402FRD0718RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 18 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RT0402FRD0718RL.pdf
  • Pranešimas
RT0402FRD0718RL specifikacijos
Dalies numeris RT0402FRD0718RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 18 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4015898 pcs Duomenų lapas RT0402FRD0718RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 18 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film