RT0402DRE0727RL
YageoYageo
RT0402DRE0727RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0402DRE0727RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 27 OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RT0402DRE0727RL.pdf
  • Pranešimas
RT0402DRE0727RL specifikacijos
Dalies numeris RT0402DRE0727RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 27 OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3396838 pcs Duomenų lapas RT0402DRE0727RL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)