RT0402DRD072K37L
YageoYageo
RT0402DRD072K37L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0402DRD072K37L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.37KOHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RT0402DRD072K37L.pdf
  • Pranešimas
RT0402DRD072K37L specifikacijos
Dalies numeris RT0402DRD072K37L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2284590 pcs Duomenų lapas RT0402DRD072K37L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 2.37 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 311-2165-2
RT0402DRD072K37L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.37 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film