RT0402CRE07768RL
YageoYageo
RT0402CRE07768RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0402CRE07768RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 768 OHM 0.25% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RT0402CRE07768RL.pdf
  • Pranešimas
RT0402CRE07768RL specifikacijos
Dalies numeris RT0402CRE07768RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 768 OHM 0.25% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1729991 pcs Duomenų lapas RT0402CRE07768RL.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 768 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 768 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film