RT0201FRE0763K4L
YageoYageo
RT0201FRE0763K4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0201FRE0763K4L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 63.4K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: RT0201FRE0763K4L.pdf
  • Pranešimas
RT0201FRE0763K4L specifikacijos
Dalies numeris RT0201FRE0763K4L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 63.4K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1606809 pcs Duomenų lapas RT0201FRE0763K4L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RT Atsparumas 63.4 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 63.4 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film