RT0201DRE07787RL
YageoYageo
RT0201DRE07787RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0201DRE07787RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 787 OHM 0.5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: RT0201DRE07787RL.pdf
  • Pranešimas
RT0201DRE07787RL specifikacijos
Dalies numeris RT0201DRE07787RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 787 OHM 0.5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1351617 pcs Duomenų lapas RT0201DRE07787RL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RT Atsparumas 787 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 787 Ohms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film