RSF5WSJB-91-22R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF5WSJB-91-22R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: RSF5WSJB-91-22R.pdf
  • Pranešimas
RSF5WSJB-91-22R specifikacijos
Dalies numeris RSF5WSJB-91-22R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421732 pcs Duomenų lapas RSF5WSJB-91-22R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija RSF Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film