RE1206FRE0766K5L
YageoYageo
RE1206FRE0766K5L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RE1206FRE0766K5L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 66.5K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RE1206FRE0766K5L.pdf
  • Pranešimas
RE1206FRE0766K5L specifikacijos
Dalies numeris RE1206FRE0766K5L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 66.5K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3754387 pcs Duomenų lapas RE1206FRE0766K5L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RE Atsparumas 66.5 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 66.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film