RE0402FRE0769K8L
YageoYageo
RE0402FRE0769K8L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RE0402FRE0769K8L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 69.8K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: RE0402FRE0769K8L.pdf
  • Pranešimas
RE0402FRE0769K8L specifikacijos
Dalies numeris RE0402FRE0769K8L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 69.8K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5443485 pcs Duomenų lapas RE0402FRE0769K8L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RE Atsparumas 69.8 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.015" (0.37mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 69.8 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film