RC2512FK-07523KL
YageoYageo
RC2512FK-07523KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC2512FK-07523KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 523K OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RC2512FK-07523KL.pdf2.RC2512FK-07523KL.pdf
  • Pranešimas
RC2512FK-07523KL specifikacijos
Dalies numeris RC2512FK-07523KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 523K OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1044407 pcs Duomenų lapas 1.RC2512FK-07523KL.pdf2.RC2512FK-07523KL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RC Atsparumas 523 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai 232276365234L
9C25121W5230FKPF5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 523 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film