RC2010FK-072R2L
YageoYageo
RC2010FK-072R2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC2010FK-072R2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.2 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: 1.RC2010FK-072R2L.pdf2.RC2010FK-072R2L.pdf
  • Pranešimas
RC2010FK-072R2L specifikacijos
Dalies numeris RC2010FK-072R2L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.2 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 907870 pcs Duomenų lapas 1.RC2010FK-072R2L.pdf2.RC2010FK-072R2L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RC Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai 232276162208L
9C2010122R20FMPF5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film