RC1218DK-07124KL
YageoYageo
RC1218DK-07124KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC1218DK-07124KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 124K OHM 1W 1812 WIDE
Duomenų lapai: 1.RC1218DK-07124KL.pdf2.RC1218DK-07124KL.pdf
  • Pranešimas
RC1218DK-07124KL specifikacijos
Dalies numeris RC1218DK-07124KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 124K OHM 1W 1812 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 318444 pcs Duomenų lapas 1.RC1218DK-07124KL.pdf2.RC1218DK-07124KL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1218 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija RC Atsparumas 124 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 124 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Moisture Resistant Thick Film