RC1210FR-0723K7L
YageoYageo
RC1210FR-0723K7L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC1210FR-0723K7L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 23.7K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.RC1210FR-0723K7L.pdf2.RC1210FR-0723K7L.pdf
  • Pranešimas
RC1210FR-0723K7L specifikacijos
Dalies numeris RC1210FR-0723K7L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 23.7K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3294499 pcs Duomenų lapas 1.RC1210FR-0723K7L.pdf2.RC1210FR-0723K7L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RC Atsparumas 23.7 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 239073532373L
9C12105A2372FKPFT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 23.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film