RC1206JR-0724ML
YageoYageo
RC1206JR-0724ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC1206JR-0724ML
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 24M OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RC1206JR-0724ML.pdf2.RC1206JR-0724ML.pdf
  • Pranešimas
RC1206JR-0724ML specifikacijos
Dalies numeris RC1206JR-0724ML Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 24M OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2544657 pcs Duomenų lapas 1.RC1206JR-0724ML.pdf2.RC1206JR-0724ML.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RC Atsparumas 24 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 235052010246L
9C12063A2405JEPFT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film