RC1206FR-0791RL
YageoYageo
RC1206FR-0791RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC1206FR-0791RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 91 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RC1206FR-0791RL.pdf2.RC1206FR-0791RL.pdf
  • Pranešimas
RC1206FR-0791RL specifikacijos
Dalies numeris RC1206FR-0791RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 91 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3907573 pcs Duomenų lapas 1.RC1206FR-0791RL.pdf2.RC1206FR-0791RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RC Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 232272469109L
311-91.0FRTR
9C12063A91R0FKPFT
RC1206FR0791RL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film