RC0805FR-07976RL
YageoYageo
RC0805FR-07976RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0805FR-07976RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 976 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RC0805FR-07976RL.pdf2.RC0805FR-07976RL.pdf
  • Pranešimas
RC0805FR-07976RL specifikacijos
Dalies numeris RC0805FR-07976RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 976 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8212510 pcs Duomenų lapas 1.RC0805FR-07976RL.pdf2.RC0805FR-07976RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RC Atsparumas 976 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 232273469761L
311-976CRTR
9C08052A9760FKPFT
RC0805FR07976RL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 976 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film